Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30

Por um escritor misterioso
Last updated 28 outubro 2024
Poli Iași și FC Hermannstadt se vor duela, duminică, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Partida va putea fi urmărită la TV pe posturile Digi Sport 1, Orange Sport și Prima Sport 2, dar și în format Live Video Online pe .
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
FC Hermannstadt vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups
Hermannstadt – Poli Iaşi 0-1, Video Online în etapa a 15-a din Liga 1
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
FC Hermannstadt - Poli Iasi
CFR 1907
VIDEO Poli Iaşi - Hermannstadt, pe Telekom Sport 1. Vezi fazele VIDEO
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
VIDEO FC Hermannstadt - FC Voluntari 3-1. Conduşi la pauză, sibienii au întors scorul spectaculos până la final. Doi jucători eliminaţi la oaspeţi
VIDEO Hermannstadt - FC U Craiova 1948, luni, de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi online pe PrimaPlay.ro. Oltenii îşi doresc cele 3 puncte
FC Hermannstadt - UTA 2-1, în etapa 3 din SuperLiga. Măldărășanu trece peste Rapid
🔴LIVE🔴 REACTIONEZ LA POLI IASI - AFC HERMANNSTADT !!
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Video Poli Iași - Hermannstadt 1-3. Gabi Iancu, gol cu călcâiul, după dubla lui Silviu Balaure