FC Hermannstadt, victorie la Iași cu 3 la 1: Dublă pentru Balaure

Por um escritor misterioso
Last updated 26 outubro 2024
Echipa de fotbal FC Hermannstadt a reușit prima victorie din această ediție de campionat, învingând în deplasare pe Poli Iași cu scorul de la 3 la 1. Primele două goluri ale sibienilor
Petrolul și Hermannstadt au remizat pe ”Ilie Oană”, în etapa 3 de play-off
CS Mioveni - FC Hermannstadt 0 - 2. Sibienii câștigă la Mioveni și pun punct seriei negre de rezultate - Playsport
Hermannstadt - Farul 0-1, SuperLiga etapa 1. Grameni aduce victoria campioanei
Misiune dificilă pentru Hermannstadt în următoarea etapă contra altei formații neînvinse în actualul sezon
SuperLiga #5 (restanță): AFC Hermannstadt 2-2 FC Steaua! A fost loc de mai bine…
Meciurile din Play-off-ul Cupei României
Niponul lui Hermannstadt, în echipa etapei a III-a, la primul său gol în Superligă, Sport
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt pierde acasă, cu campioana Farul, la debutul în noul sezon, Sport
Fotbal - Liga a II-a: Victorii pentru Petrolul şi FC Hermannstadt, în play-off
FCSB - FC Hermannstadt 2-2, Final pe Arena Națională. Vicecampioana salvează un punct din confruntarea cu sibienii
Balaure i-a speriat pe ”lupi”! FC Hermannstadt pune punct seriei de 12 victorii consecutive a Petrolului, după un meci modest între echipele de pe podiumul Ligii 2
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
Corvinul Hunedoara şi FC Hermannstadt calificate în sferturile Cupei României - Playsport
VIDEO Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Sibienii, victorie după un meci încins, de 110 minute. Gazdele, neputincioase şi în a doua etapă
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3. Victorie importantă pentru campioana României. Meci presărat cu erori de ambele părţi